Lesrooster 2018-2019

Voorlopig lesrooster 2018-2019 Studio Hoofddorp 

Start maandag 3 september 2018. Eerste 2 weken zijn alle lessen open (m.u.v. selectie sterretjes klassiek). Dans zoveel je wilt. Vooraf opgeven is niet nodig.

Basisschool groepen en leeftijden zijn richtlijnen! Wij volgen ten alle tijden de scholen in hun keuze bij het bepalen van de juiste groep. 18+/28+ Is een ruim begrip.

Bij enige twijfel laten wij dansniveau doorslaggevend zijn. Sowieso laten wij talentvolle leerlingen eerder hun keuze baseren op niveau van de les en groep dan op hun leeftijd. Uitzonderingen zijn dus zeker mogelijk maar worden naar onze ervaring, beperkt tot 2 a 3 leerlingen per seizoen.

 

Maandag

16:00 Klassiek selectie *

17:00 Klassiek selectie **

18:00 Klassiek selectie ***

19:30 Hatha Yoga MAT class

20:45 Streetdance/jazz combi 35+

 

Dinsdag

13:45 opvang met limonade

14:00 Kids MIX, Show/musical/Jazztechniek, groep 4, 5, 6 van de basisschool

15:00 opvang met limonade en een spelletje

15:15 Kids MIX, Show/musical/Jazztechniek, groep 4, 5, 6 van de basisschool

16:15 Boys Power class, 8-12 jaar  (ook voor pittige meiden)

17:15 Klassieke selectie ****, Spitzen

18:15 Klassiek selectie *****, Spitzen (Juna & Novita)

19:30 Ballet in Shape, BBB barre training

20:30 Hatha Yoga MAT class

 

Woensdag

9:00 Aerial Yoga instruction class (max 6 leerlingen) – start 19 september

9:45 Aerial Yoga (max 6 leerlingen) – start 3 oktober

13:30 Angelina Ballerina, groep 1 en 2 van de basisschool

14:15 Klassiek Ballet I, groep 3, 4, 5 van de basisschool

15:15 Klassiek Ballet II, groep 6, 7, 8 van de basisschool

16:30 Funky Kids II, groep 5, 6, 7, 8 van de basisschool (Combi streetdance/hiphop/jazz techniek)

17:30 Estrela wedstrijdteam Showdance, tot en met 12 jaar

18:30 Moderne dans, tot en met 12 jaar (mogelijk nieuw wedstrijdteam)

19:30 Klassiek Ballet, 18+/28+

20:45 Moderne dans, 18+/28+

 

Donderdag

9:00 Aerial Yoga instruction class (max 6 leerlingen) – start 20 september

9:45 Hatha Yoga instruction MAT class

15:00 opvang met limonade en een spelletje

15:15 Klassiek Ballet, groep 3, 4, 5 van de basisschool

16:15 Kids MIX, Showdance/jazz techniek, groep 5, 6, 7 van de basisschool

17:15 Klassiek Ballet,  groep 7, 8 van de basisschool/ 1e  middelbare

18:30 Breakdance, 8+/13+

18:30 Estrela wedstrijdteam Hiphop/Urban,  tot en met 12 jaar

18:30 Hiphop/Urban, 12+

19:30 Hiphop/Urban, 18+/28+

20:30 Moderne dans, 18+/28+

 

Vrijdag

9:00 Gratis Inimini peuterdans (zie data & locaties, lessen worden niet in de studio gegeven)

10:00 Hatha yoga High intensive MAT class

14:30 Kids MIX, Show/musical/Jazztechniek, groep 4, 5, 6 van de basisschool

15:30 Angelina Ballerina II, groep 2 en 3 van de basisschool

16:30 Mini Funky Kids, groep 3, 4 van de basisschool

18:30 Moderne dans

19:30 Klassiek ballet III

 

Zaterdag

9:15 Angelina Ballerina, groep 1 en 2 van de basisschool, vanaf 3,5 jaar

10:00 Mini Funky Kids, groep 3, 4, 5 van de basisschool

10:00 Klassiek Ballet II, groep 6, 7, 8 van de basisschool

11:00 Klassiek ballet I, groep 3, 4, 5 van de basisschool

12:00 Klassiek ballet III, vanaf 1e middelbare

9:00 Arial Yoga Instructie 19 sept 9:00 Arial Yoga Instructie 20 sept. 9:00 Inimini dreumes dans (2+) 9:15 Angelina Ballerina November Musical productie
9:45 Arial Yoga instructie 3 okt 9:45 Hatha Yoga instructie 10:00 Hatha Yoga High intensive MAT 10:00 Mini Funky Kids, (gr 3/4/5)
10:00 Klassiek Ballet (gr 6/7/8)
11:00 Klassiek Ballet (gr 3/4/5)
15:00 Limonade 12:00 Klassiek ballet (middelbare)
13:45 Limonade 13:30 Angelina Ballerina (gr 1/2) 15:15 Klassiek B (gr 3/4/5)
14:00 Kids Mix (gr 4/5/6) 14:15 Klassiek B (gr 3/4/5) 16:15 Kids MIX techn (gr 5/6/7) 14:30 Mini Funky kids (gr 2/3/4)
15:00 Limonade 15:15 Klassiek B (gr 6/7/8) 17:15 Klassiek B (gr 7/8/1e) 15:30 Angelina ballerina (gr 2/3)
15:15 Kids Mix (gr 4/5/6) 16:30 Funky Kids (gr 5/6/7,8) 18:30 Estrela, hiphop wedstrijdgroep 16:30 mini Funky kids (gr 3/4/5)
16:00 Sterretje * 16:15  Boys Power Class (gr 6/7/8) 17:30 Estrela Show wedstrijdgroep 18:30 Breakdance/ wedstrijdgroep?
17:00 Sterretje ** 17:15 Sterretje **** Spitzen 18:30 Moderne dans (gr 6/7/8) 18:30 Hiphop Urban 12+ 18:30 Moderne dans
18:00 Sterretje *** 18:15 Sterretje ***** Spitzen 19:30 Klassiek B (18+/28+) 19:30 Hiphop/Urban 18+/28+ 19:30 Klassiek B (13+)
19:30 Hatha Yoga Mat class 19:30 Ballet in Shape 20:30 Moderne dans (18+/28+) 20:30 Moderne Dans, 18+/28+
20:45 Streetdance/jazz 35+ 20:30 Hatha Yoga Mat class

Reacties zijn gesloten, maar trackbacks en pingbacks zijn toegestaan.